HİZMETLERİMİZ

PANORAMİK GRAFİ
Panoramik film tüm dişleri, alt ve üst çene kemiklerini, sinüslerin bir kısmını görüntülemeyi sağlayan, diş hekimlerine teşhis ve tedavi amaçlı fikir veren iki boyutlu bir grafidir.
SEFALOMETRİK GRAFİ
Sefalometrik film ya da yan kafa filmi olarak adlandırılan bu grafide, genellikle ortodontik tedavi süreçlerinde dişlerin konumlanmasını, aynı zamanda KBB tedavilerinde geniz eti gibi dokuların görünmesini sağlar.
EL BİLEK GRAFİ
Bu filmde el ya da parmak kemiklerindeki çatlak ve kırık gibi durumların teşhisi için çekilebileceği gibi yaş tayini için de tercih edilmektedir.
Postero-Anterior Grafi
Bu grafide ortodontik tedavi süreçlerinde çene anomalilerini görüntülemek ve cerrahi işlem öncesinde fikir sahibi olmak için tercih edilmektedir. 
Antero-Posterior Grafi
Bu grafide ortodontik tedavi süreçlerinde çene anomalilerini görüntülemek ve cerrahi işlem öncesinde fikir sahibi olmak için tercih edilmektedir. 
Açık Kapalı Kondil(Tempora mandibular eklem) Grafisi
Açık ve kapalı olarak iki aşamada çekilen bu grafi eklem ağrısı gibi şikayetleri olan hastalarda teşhis koyma amacı ile tercih edilir.
Oklüzal Grafi
Üst ve alt dişlerin komşu doku ve oluşumlarını tek bir filmde göstermeye yarayan bir grafidir.

Volumetrik Dental Tomografi (CBCT)

Gömülü dişler, gömülü yirmi yaş dişleri, implant planlamaları, kemik lezyonları, çene kemiğindeki kistik oluşumlar, diş kökü iltihapları, diş içi kanal dokularını görüntülemek ve benzeri bir çok amaçla tercih edilen üç boyutlu ve gelişmiş bir yöntemdir. 
Eklem Tomografisi
Eklem şikayetleri olan hastaların eklem yuvaları ve eklem başları hakkında detaylı bilgi verebilen üç boyutlu bir çekim yöntemidir. Açık ve kapalı olarak çekilebilir. 
Paranazal Sinüs Tomografisi
Genellikle KBB operasyonlarında, burun ameliyatları gibi işlemler öncesinde tercih edilen yüzde bulunan tüm sinusleri içine alan tomografi görüntüsüdür. 
Tam Kafa Tomografi
Sagittal Split Tomografi
Çene bozuklukları, alt veya üst çenenin anomali pozisyonlarında cerrahi ameliyat öncesinde tercih edilen, hastanın yüz yumuşak dokuları ve kemik yapısı ile detaylı bilgi verebilen gelişmiş bir tomografi çekimidir. 
Ortodontik Analiz
Ortodonti tedavilerinde alt ve üst çene dişlerinin yerleşimini gösteren ve uygulanacak tedaviye yön verebilecek ölçümleri sağlayan yöntemdir. Bu yöntem için hasta ikinci kez radyasyon almaz. Çekilen sefalometrik ya da Antero-Posterior Grafi üzerinden yazılımsal olarak yapılmaktadır.
Ortodontik Fotoğraflama